+38 (073) 728 32 17
Порожня
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта. Все буде Україна!

(Видео) Двоколісний прокатний самокат Scale Sports Elite Plus SS-04 з дисковим ручним гальмом.

Самокати стали дуже популярними останнім часом, як у дітей, так і у дорослих. Вони пропонують не тільки цікавий спосіб пересування, а й зручну альтернативу громадському транспорту. Самокат Scale Sports Elite Plus SS-04 - це ідеальний вибір для тих, хто шукає спортивний та стильний спосіб пересування.

Самокат Scale Sports Elite Plus SS 04 – це високоякісний самокат, виготовлений з алюмінієвого сплаву. Він оснащений 200 мм колесами з амортизаційними пружинами, які дозволяють гладко та легко проїжджати будь-якою поверхнею. Колеса також мають ABEC-7 підшипники , які забезпечують плавний хід та високу швидкість.

Одна з головних переваг самокату Scale Sports Elite Plus SS04 – його складаність. Самокат можна легко скласти та переносити з собою у будь-якому місці. Завдяки цьому він стане незамінним помічником у міських поїздках та подорожах.

Цей самокат має регульовану висоту керма, що дозволяє налаштувати його під потрібний зріст власника. Висота може змінюватися від 79 до 104 см , що робить його ідеальним вибором для дітей та дорослих.

Купити можлива за посиланням:

===

Самокат Scale Sports Elite Plus (ss-04) Білий 2021

===

Самокат Scale Sports Elite Plus (ss-04) Чорний 2021

===

Самокат Scale Sports Elite Plus (ss-04) Жовто-Сірий 2021

===