+38 (073) 728 32 17
Порожня
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта. Все буде Україна!

Як обрати прогулянковий двоколісний самокат дитині від 5 років ?

✅ Розміри самокату: він повинен відповідати зростанню дитини і бути не надто великим або маленьким. Як правило, самокат для дітей від 5-8 років має висоту керма від 70 до 85 см і довжину дошки від 45 до 50 см. (Робоча зона від 32 см)

✅ Вага самокату: чим легше самокат, тим легше дитині ним керувати. Краще вибирати самокати з алюмінієвою рамою , які мають оптимальну жорсткість і легкість.

✅ Колеса: у дитячих самокатів зазвичай використовуються колеса діаметром від 120 до 230 мм . Вони можуть бути зроблені з поліуретану або гуми , залежно від того, які поверхні будуть використовуватися для їзди. Також можна вибирати самокати з амортизацією , які допоможуть поглинати удари при їзді по нерівній поверхні.

✅ Платформа: краще вибирати самокати з широкою та міцною платформою, на яку дитина зможе зручно ставити ногу. Більшість платформ у самокатів покрита наждаком чи гумою. 

✅ Гальма: в залежності від моделі самокат може мати гальмо на задньому колесі або додатковим ручним на задньому колесо. Наявність ручного гальма дозволить дитині контролювати швидкість та безпечно зупинятися.

Ручне гальмо є двох видів:

✔️Ручне просте (звичайне) гальмо (при натисканні важеля гальма на кермі спрацює лапка, яка знаходиться підкрилком заднього колеса і натискає на само колесо) ця система в більшості самокатах встановлена.

✔️ Ручне дискове Disc гальмо (при натисканні на важіль гальма на кермі, трос гальма передає силу на гальмівний супорт, розташований на вилці задньої підвіски. Гальмівний супорт зсуває гальмівні накладки, розташовані на двох сторонах гальмівного диска, до центру диску, створюючи тертя, яке уповільнює обертання колеса. Коли швидкість обертання колеса знижується, самокат зупиняється. Дискові гальма на самокатах мають більш високу ефективність і надійність порівняно з іншими типами гальмівних систем.

✅ Безпека:  не забудьте купити захисне спорядження для дитини: шолом, захист для рук та ніг .

✅ Ціна: ціна самокату може змінюватись в залежності від його характеристик та бренду. Краще вибрати якісний самокат, який служитиме довго, ніж заощадити на покупці та отримати незручну та ненадійну модель.