+38 (073) 728 32 17
Порожня
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта. Все буде Україна!

Розвиток та творчість

Знайдено: 1 - 12 серед 38 товарів

Набір для малювання Art Set з мольбертом у велізі

---

Для чего развиваюча міжпівкульна дошка?

Абсолютно кожна дитина на цій планеті починає свій розвиток і пізнання світу навколо себе від народження. З перших днів для цієї мети йому досить просто дивитися на предмети, щоб хоч трохи вивчити їх. Потім додаються тактильні та слухові відчуття. Для цього батьки пропонують крихітці різні брязкальця, тактильні книжки, коробки та безліч інших розвиваючих іграшок, і предметів для найменших.

В силу віку для свого розвитку дитина вимагає все більш складні та цікаві ігри. Для задоволення таких вимог виробники дитячих іграшок створили різні дошки, що розвивають. Іншим словом ми можемо назвати їх бізібордами.

Бізіборди є різні. Є всім нам відомі борди з різними побутовими предметами на них. Зазвичай, на них розміщують розетку з вилкою, сортери, різні замочки та дзвіночки – все те, що дитині цікаво поторкатися у квартирі, можна розмістити на цій дошці, з одним винятком, такі ігри будуть абсолютно безпечні для малюка. Природно, що така дошка зроблена з екологічно чистих матеріалів для безпеки дитини. Таку дошку можна пропонувати дитині, починаючи з 12 місяців.

Також, зовсім нещодавно на ринку дитячих розвиваючих іграшок і дощок, з'явилися розвиваючі міжпівкульні дошки. Це спеціальні дошки, з однаковим лабіринтом з правого та лівого боку. До дошки додається спеціальний бігунок. Його потрібно вставити на початку лабіринту, і не відриваючи руки вести його в кінець цього ж лабіринту.

То в чому ж суть такої дошки? Всі ми знаємо, що кожна півкуля мозку відповідає за свої окремі процеси, і зазвичай кожна півкуля розвивається окремо від іншої. Так ось, розвиваючі міжпівкульні дошки розроблені таким чином, щоб розвивати дві півкулі мозку одночасно. Завдяки заняттям з такою дошкою дитина, а також доросла, здатна синхронізувати роботу правої та лівої півкулі.

Як це працює? Спочатку дитина веде бігунок тільки правою рукою, потім - тільки лівою, потім дитина пробує вести два бігунка обома руками одночасно, тим самим налагоджуючи взаємодію двох півкуль мозку. Заняття на такій дошці розвивають дрібну моторику рук, довгострокову пам'ять, координацію руху рук, посидючість, концентрацію уваги. Підійде така дошка діткам від 3 років та старше.

Така дошка – це чудовий подарунок не лише дитині, а й її батькам. Адже час, який малюк витрачає на заняття з дошкою, можна також провести з користю для себе. Купуйте міжпівкульну розвиваючу дошку у нас і ви не пошкодуєте!

Приобретайте межполушарную развивающую доску у нас и вы не пожалеете!