+38 (073) 728 32 17
Порожня
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта. Все буде Україна!

Самокати для дітей та дорослих

Знайдено: 1 - 12 серед 509 товарів
 • Як вибрати самокат?
 • На що потрібно дивитися при виборі самокату?

При виборі за віком дитини в діапазоні від 5-6 до 10 років самокати зовні між собою схожі, але є самокати універсальні, які підходять як для дітей так і для дорослих, тому потрібно дивитися на характеристики. Ми намагатимемося перерахувати основні та додаткові критерії.

 

Основні характеристики самокату:

 Максимальне навантаження самокату - рекомендуємо вибирати самокат з навантаженням від 90 кг до 115 кг, незважаючи на те, що дитині 5-6 років, самокат купується з розрахунком, як правило, на кілька років на такий вік, на такому можуть спокійно і дорослі кататися.

 Режими висоти керма – 3 режими.

 Висота мінімального режиму керма – висота керма вважається від землі, мінімальна висота має бути від 90 см з мінімальним зростом дитини від 110 см.

 Матеріал коліс – візьмемо два види коліс: надувні та поліуретанові. Як показує практика, надувні колеса в самокаті - дуже непрактично і вони програють поліуретановим колесам. Якщо хочете м'якше їзду на самокаті, тоді Вам потрібно вибирати самокат з амортизаторами переднього та заднього колеса.

 Вага самокату 5-7 кг.

 Матеріал самокату – від цього залежить вага самокату.

 Антиковзна поверхня на платформі - це безпека дитини при їзді, щоб нога не ковзала по платформі. (у всіх моделей самокатів Scale Sports)

  Додаткові характеристики самокату:

   Ручне гальмо - це підвищує безпеку дитини, оскільки не завжди зручно гальмувати, натискаючи ногою на заднє колесо при екстреному гальмуванні. (Elite Plus)

   Амортизатори (переднього/заднього колеса) – підвищують комфорт при їзді по нерівностях. У більшості така комплектація йде вже в універсальних самокатах, які підходять як для дітей, так і для дорослих.

   Гальмівна система ручного гальма (колодкові та дискові) - колодкова гальмівна система розміщена на задньому колесі під стандартним ножним гальмом. Принцип роботи: колодка натискає на зовнішню сторону колеса і затискає його. (самокат D-Max-9) Дискове ручне гальмо підвищує комфорт при їзді, збільшує термін експлуатації заднього колеса. Дана система використовується в напівпрофесійних та професійних велосипедах. (Scale Sports D-Max-9 та модель ss-04)

   LED ліхтарик - підвищує безпеку при їзді в темний час доби.

   Ніжка для паркування – підвищує комфорт та продовжує зовнішню цілісність самого самокату, але як практика показує, використовується у 50%. (Самокат Pro США)

   Утримувач для пляшки – комфортний аксесуар, дуже корисний при їзді на самокаті.

   Дзвінок на кермі – безпека.

   У комплектації ключі шестигранники – для налаштування при першій експлуатації.

  ===

  Самокат Scale Sports Elite Plus (ss-04) GMC Дисковий тормоз, Амортизатори + LED фонарик Чорний

  ===

  Самокат Scale Sports Elite Plus (ss-04) GMC Дисковий тормоз, Амортизатори + LED-фонарик Білий 

  ===

  Самокат Scale Sports D-Max-230 Чорний Ручний тормоз, навантаження до 115 кг для дітей підлітків (USA)

  ===

  Самокат Scale Sports D-Max-230 Білий для дітей и дорослих з великими колесами + LED фонарик на сонячній батареї (USA)

  ===

  Самокат с амортизатором Scale Sports SS-15 з навантаженням до 100 кг для дітей от 5 років и підлітків (USA)

  ===

  Самокат с Амортизатором и ручним тормозом Scale Sports D-Max-9 USA Білий

  ===

  Самокат D-Max-9 Disc дисковий тормоз і Амортизатором Scale Sports (USA)

  На сьогоднішній день можна купити самокат окремо для хлопчика або дівчинки. Для хлопчиків можна придбати синій, зелений або чорний самокат або будь-якого кольору, який подобається вашій дитині. Для дівчаток можна купити самокат із кошиком, щоб скласти туди необхідні речі. У будь-якому випадку кожна дитина буде рада такій покупці як подарунок на день народження або за успіхи в школі. Звертайтеся до нас за купівлею самокату для вашої дитини. Вас чекає широкий асортимент та приємна ціна!